NÁBOR! Jak se stát členem?

Návod jak se stát členy ČSFV
Tady je pro Vás jednoduchý a krátký návod jak postupovat v případě zájmu o členství v ČSFV z.s.


1. Přečtěte si naše stanovy (v Menu -> Československý federální výbor). Zde se zaměřte především na body: Hlava III., IV., V., VI. a především na Hlava VII., abyste pochopili účel ČSFV a zjistili jak nám můžete pomoci a kde se můžete uplatnit (samozřejmě, že je vhodné, abyste si pročetli vše - především ti co se budou chtít ucházet o místo předsedy a budou chtít založit svou vlastní jednotu).


2. Napište nám mail (v sekci Menu -> Kontakt). Zde napište jak byste chtěli pomoci, co byste chtěli dělat a jak byste si novou Československou republiku vlastně představovali. Dále pak napište ve zkratce, jaké jsou vaše názory na dnešní svět či politiku.
Nyní především hledáme lidi, kteří by se chtěli stát předsedy svých založených jednot. Někdo z předsednictva si s Vámi případně vymění pár mailů.


3. Pokud bude vše v pořádku, tak Vám bude obratem zaslána přihláška, kterou si vytiskněte, vyplňte, oskenujte (nebo pošlete poštou na adresu spolku) a pošlete v el. podobě zpět na náš mail v příloze.


4. Pokud budou všechny údaje vyplněny a budou čitelné, tak Vás vyzveme zaplatit registrační poplatek a roční členský poplatek - dle stanov (50 Kč/2 Eura + 200 Kč/8 Euro) na účet našeho spolku (Menu -> účet spolku). Jako variabilní symbol uvádějte prvních 6 čísel vašeho rodného čísla (např. rokměsícden-850407).


5. Po obdržení finanční částky na náš účet Vám potvrdíme členství a budeme pak s Vámi dále komunikovat o případném založení jednoty, přiřazení k některé již existující jednotě a dalších činnostech.

Chceme právě tebe!
Chceme právě tebe!
.
Proč se stát členy ČSFV?
- Můžete využít trochu svého volného času k budování něčeho velkolepého. Naše cíle jsou v mnohém zcela převratné.

- Můžete efektivně uplatnit svou činnost v zájmu cílů ČSFV a jejich prosazování.

- Můžete se sami zapojit do tvoření myšlenkového směru a cílů ČSFV.

- Máte málo času, či málo finančních prostředků? Nevadí! Abyste byli alespoň trochu aktivní v ČSFV z.s. nepotřebujete nutně tolik času, protože na všechny akce, které se budou plánovat, se můžete dohodnout se svým předsedou Vaší jednoty, ve které budete (jednota je popsána ve stanovách v Hlava VII.). Předseda jednoty je člověk, který bydlí ve vaší blízkosti, pro lepší spolupráci.
Jediné potřebné finance pro členství je každoročně zaplatit poplatek 200 Kč/8 Euro.

- Bojíte se, že by se o Vaší činnosti v ČSFV někdo dozvěděl, nebo že by byla nelegální? Není třeba! ČSFV z.s. je zapsaný spolek dle nového občanského zákoníku platného od 1.1.2014 a jeho činnost je zcela legální a krytá státem. Seznamy členů se dle stanov bez jejich svolení nikde nezveřejňují.

- Tím, že se stanete členem, se budete podílet na vlastenecké činnosti, protože všichni v ČSFV z.s. dělají svou aktivitu v duchu vlastenectví a ve snaze měnit náš stát k lepšímu a zlepšit podmínky pro naše spoluobčany.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one